Menu
PL | EN
Showroom

.

Włos do włosa. Aż powstanie prawdziwe "SHOW"

Rozmowa z Żanetą Pawlak, wielokrotnym Mistrzem Polski w przedłuzaniu włosów. Na co dzień współpracującą przy charakteryzacji modelek i gwiazd na potrzeby TV.

Pawlak ACADEMY- Prowadzisz szkolenia?

Jasne:już  od kilku lat! Od dawna dawna prowadzę szkolenia z przedłużania i zagęszczania włosów. Prowadząc szkolenia zauważyłam u wielu kursantów licznie niedociągnięcia i braki... czy może raczej "niedoskonałości", czasem nawet podstawowej wiedzy na temat fryzjerstwa Dlaczego więc miałam nie iść dalej, i nie pomagać, osobom, które dopiero pretendują do osiągnięcia profesjonalizmu? Albo takim, które z różnych powodów, mają pewne braki teorii lub doświadczenia? W pawlak ACADEMY chętnie pomagam wszystkim, którzy chcą się wspiąć na wyższy poziom fryzjerstwa. Do jej stworzenia zainspirował  mnie Maciej Wróblewski, z którym niekiedy współpracuję i który pokazał mi, jak można ciekawie przekazywać wiedzę innym. Dzięki Maćku!

Ok, inna sprawa. Showroom?

Wiesz; kilka tytułów Mistrza Polski w przedłużaniu i zagęszczaiu włosów otwiera wiele drzwi. Dzięki temu, współpracuję dziś z najlepszymi firmami realizującymi produkty z włosów. Jednocześnie przy mojej pracy często potrzebne są bardzo, bardzo indywidualne rozwiązania. Stąd showroom, który umożliwia korzystanie z tak unikalnych produktów, których naprawdę nie można znaleźć nigdzie indziej jak u mnie w showroomie :)

A dlaczego akurat showroom? Przecież mogłabyś sprzedawać te produkty?

Wyobraź sobie  taką sytuację, jest sesja zdjęciowa do magazynu modowego. Fotograf potrzebuje opleść modelką włosami do kolan, a jej włosy sięgają co najwyżej biustu. Trzeba zastosować dodatkowe włosy o maksymalnej długości np. 100 cm. Kto kupił by takie włosy tylko do jednej sesji? O wiele bardziej opłaca się firmie zlecić mi kompleksową stylizację , niż tylko na jedną sesję kupować tak unikatowy i drogi produkt, który dodatkowo trzeba by było zamówić indywidualnie i na niego czekać. A praca w mediach rządzi się swoimi prawami nikt nie będzie czekał na włosy z realizacją projektu.

Czyżbyś stworzyła swoistą manufakturę fryzjerstwa?

W pewnym sensie tak. Właśnie w ten sposób powstał mój showroom - taka wiesz garderoba z włosami... Powstała z wielu lat pracy i pracy przy wielu unikatowych zleceniach. Dlatego dziś  od ęki, w ramach stylizacji mogę zaoferować różnorodne peruki, treski, włosy o niestandardowej długości czy tak zwane niechirurgiczne uzupełnianie włosów. Nie ma już potrzeby szukać aby kupować takich produktów na rynku na którym i tak często niektórych rozwiązań kupić się nie da. A ja mam to często pod ręką lub mogę to uszyć na miarę niczym kreację.... wystarczy zadzwonić lub zajrzeć na stronę.

Grzywka wykonana z wypełnienia z włosów naturalnych
Dopinka z włosów naturalnych, która zarówno wydłuża, zagęszcza lub uzupełnia kolor.
Kucyk upięty z włosów naturalnych puszystych na taśmie o długości ponad 80cm.
Peruka z włosów naturalnych beżowy blond.
Peruka jasny blond wykonana z włosów naturalnych.
Peruka wykonana z naturalnych włosów o długości ponad 80 cm
Zestaw Clip in o długości 70 cm wykonany z włosów naturalnych
Peruka ponad 80 cm tkana na siateczce wykonana z włosów naturalnych
Peruki różnej długości wykonane z włosów naturalnych
Znajdziesz nas w Google+ Facebook wykonanie: kotonski.pl