Menu
Edukacja

Praktyka / staż w Art Of Hair!


Naszą misją jest dzielenie się doświadczeniem i promocja marki Art Of Hair, poprzez edukację przyszłych mistrzów fryzjerstwa!


Uczestnicząc w praktykach i stażach Art Of Hair, nie tylko poznasz tajniki rzemiosła i rozwiniesz się zawodowo, ale również zabierzesz ze sobą kawałek dziedzictwa wieloletniego doświadczenia i pasji fryzjerstwa.


Programy i zadania przeprowadzanych u nas staży i praktyk są solidnie opracowane i szczegółowo dobrane pod kątem współczesnych wymagań, jakie stawiane są fryzjerstwu. Stale monitorujemy najnowsze trendy i podajemy Wam gotowe rozwiązania. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Art Of Hair nie zawahasz się ani na chwilę, nawet przy wymagających klientach, a ponadto poznasz rozwiązania trudnych problemów, z jakimi borykają się fryzjerzy.


Pod nadzorem ekspertów, masz szansę poznać popularne na świecie metody przedłużania, zagęszczania, koloryzacji, cięć i stylizacji, oraz wiele innych, niedostępnych i prestiżowych metod mistrzów fryzjerstwa.


Myślimy przyszłościowo! Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i technicznie perfekcyjnie. Opuszczając nas, będziesz czuć się pewnym swoich umiejętności i pełnym inspiracji do nowych dokonań w sztuce stylizacji fryzur!


Praktyka lub staż to także udokumentowana renoma, dzięki której możesz wkroczyć w szalony, kolorowy, artystyczny świat wielkiego fryzjerstwa – otwartego tylko dla najlepszych!


Uwaga! Swoim uczniom stawiamy wysokie wymagania!

Tylko dla najbardziej ambitnych, którzy nie boję się ciężkiej pracy, mają w sobie nutę artysty i pragną kroczyć ścieżkami profesjonalizmu na światowym poziomie!


Jeśli to właśnie Ciebie szukamy, zadzwoń, dowiedz się więcej i ustal indywidualne warunki praktyki lub stażu.

Znajdziesz nas w Google+ Facebook wykonanie: kotonski.pl